Seleniit süda

8.00

Seleniidist süda

Süda on armastuse sümbol ja seleniit on aususe ja vaimse paindlikkuse kivi, mis seetõttu aitab hoida armurikkaid suhteid, tuues endaga kaasa harmoonia ja sisemise rahu.

Laius ~ 6-7cm

Ainult 2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Seleniit süda

♥ Seleniit süda sümboliseerib eriti kaunilt Seleniiti kui armastuse kivi. Seleniit on ka aususe ja vaimse paindlikkuse kivi ning aitab hoida armurikkaid suhteid, tuues endaga kaasa harmoonia ja sisemise rahu. Seleniit peletab eemale negatiivsuse ja eemaldab vana energia, puhastades seejuures aurat. Seleniit rahustab ja lõõgastab ning tasakaalustab emotsioone, parandab otsustusvõimet, kaitseb kõige halva eest. Seetõttu kasutatakse Seleniiti sageli meditatsioonis või stressi ja kurbusega võitlemiseks. Mediteerimine muutub Seleniidiga palju hõlpsamaks. Tekib parem arusaam kõiksusest ja meie rollist selles. Seleniidi asetamine südametšakrale aitab vähendada stressi ja ärevust. Mediteerides Seleniidiga kolmanda silma tšakral liigub energia üles kroontšakrasse, hingetähe tšakrasse (meie pea kohal) ja isegi teistesse kõrgematesse tšakratesse. See võimaldab meil sügavalt lõõgastuda ja saada osa oma sisemisest teadlikkusest. Mediteerimine aitab tunda ja kogeda, mida Sinu valitud Seleniidil ja selle vibratsioonil on Sulle pakkuda.

Seleniit on tuntud kui inglite kivi, kuna juhatab inglid meieni ja aitab nendega suhelda. Seleniiti võib lihtsalt hoida käes ja paluda inglitel end kaitsta ja juhatada. Seleniit aitab tuua selgust ja toetab ebameeldivatel koosviibimistel. Parim on Seleniiti esmalt kasutada eraldi ja peale selle energia tunnetamist võib ka teiste kividega kombineerida.

Seleniidi eest hoolitsemine ja kasutuskohad

Seleniit armastab valgust ja päikest. Seetõttu ei tohiks Seleniiti hoida pimedas kohas. Kasutades Seleniiti kodu kaitsjana võiks asetada kivid kodu või toa nelja nurka. Seleniit on isepuhastuv ja ei vaja palju hoolt. Siiski võiks seda vahel käes hoida ja heade sõnadega toetada või asetada mõneks ajaks aknale koos mäekristalli või ametüstiga päikese või kuuvalguse kätte. Seleniit on väga habras ja seda võib kergelt kriimustada. Samuti ei talu Seleniit vett. Isegi ülimalt negatiivsed mõtted võivad Seleniidi purustada või pragusid tekitada. Seleniidi peal ja ümber on hea laadida teisi kristalle ja ehteid.

Hoides Seleniiti padja all, toob see väga selged unenäod ja aitab selle energiat paremini omastada. Kuna Seleniit lõõgastab ja harmoniseerib suhteid, on see sobiv magamistuppa. Samas tekitab Seleniit lastes turvatunnet ja võiks olla igas lastetoas.

Päritolu: Atlase mäestik, Maroko

Facebook: vaata lisaks!

Vaata ka teisi Seleniidist tooteid

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.