Seleniit ripats

7.00

Seleniidist ripats

Südamekujuline kaunis ehe igapäevaseks kandmiseks, mis tasakaalustab emotsioone, annab energiat ja hoiab eemale negatiivse.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Seleniit ripats

Seleniit ripats sobib igapäevaseks kandmiseks. See puhastab aurat, vabastab negatiivsusest, sh ka teiste halbadest mõtetest, leevendab stressi ja unehäireid. Seleniidi kandmine kiirendab vaimset arengut ja tasakaalustab emotsioone. Kandes seleniiti ripatsina, aitab see puhtal energial läbi südametšakra liikuda ning paneb energia läbi terve keha liikuma. Seleniit neutraliseerib elektromagnetkiirgust, seega on seda hea kanda kui teed tööd arvutiga. Tänu seleniidile oled energilisem ja suudad paremini keskenduda terve päeva vältel.

Lõõgastava toime tõttu kasutatakse Seleniiti sageli meditatsioonis või stressi ja kurbusega võitlemiseks. Mediteerimine muutub Seleniidiga palju hõlpsamaks. Tekib parem arusaam kõiksusest ja meie rollist selles. Seleniidi asetamine südametšakrale aitab vähendada stressi ja ärevust. Mediteerides Seleniidiga kolmanda silma tšakral liigub energia üles kroontšakrasse, hingetähe tšakrasse (meie pea kohal) ja isegi teistesse kõrgematesse tšakratesse. Kui juurtšakra näitab meie ühendust maaga, siis kroontšakra näitab meie ühendust vaimse maailmaga, see on ühtsuse ja jumaliku tarkuse tšakra. Lisaks aitab ripatsi asetamine otsmikule leida selgust ja langetada otsuseid. Selline meditatsioon võimaldab meil sügavalt lõõgastuda ja saada osa oma sisemisest teadlikkusest. Mediteerimine aitab tunda ja kogeda, mida Sinu valitud Seleniidil ja selle vibratsioonil on Sulle pakkuda.

Seleniit on tuntud kui inglite kivi, kuna juhatab inglid meieni ja aitab nendega suhelda. Seleniiti võib lihtsalt hoida käes ja paluda inglitel end kaitsta ja juhatada. Seleniit toetab ebameeldivatel koosviibimistel. Parim on Seleniiti esmalt kasutada eraldi ja peale selle energia tunnetamist võib ka teiste kividega kombineerida.

Seleniidi eest hoolitsemine ja kasutuskohad

Seleniit armastab valgust ja päikest. Seetõttu ei tohiks Seleniiti hoida pimedas kohas. Kasutades Seleniiti kodu kaitsjana võiks asetada kivid kodu või toa nelja nurka. Seleniit on isepuhastuv ja ei vaja palju hoolt. Siiski võiks seda vahel käes hoida ja heade sõnadega toetada või asetada mõneks ajaks aknale koos mäekristalli või ametüstiga päikese või kuuvalguse kätte. Seleniit on väga habras ja seda võib kergelt kriimustada. Samuti ei talu Seleniit vett. Isegi ülimalt negatiivsed mõtted võivad Seleniidi purustada või pragusid tekitada. Seleniidi peal ja ümber on hea laadida teisi kristalle ja ehteid.

Kuna Seleniit lõõgastab ja rahustab on see sobiv magamistuppa. Samas tekitab Seleniit lastes turvatunnet ja võiks olla ka lapsel või lastetoas.

Päritolu: Atlase mäestik, Maroko

Vaata ka teisi Seleniidist tooteid

Facebook: vaata lisaks!

Lisainfo

Kuju

Süda, Pendel, Spiraal, Spiraal lai, Erikuju

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.