Seleniit pulk

10.00

Seleniidist pulk

Seleniidist pulk sobib näiteks kristalliteraapiaks, punktmassaažiks, aura parandamiseks, energiate suunamiseks ja meditatsiooniks.

Pikkus ~ 16-18cm

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Seleniit pulk

Seleniit pulk sobib kasutamiseks näiteks punktmassaažis, teraapias, energiate suunamises. Pulki leidub nii terava kui ümara otsaga ning nendega masseerimine aitab eriti hästi pingeid leevendada ja keha positiivse energiaga laadida. Terava otsaga on lihtne mõjutada täpseid punkte kätel, jalgadel. Teraapias käiakse pulgaga terve keha üle, et sulgeda inimese aura. Sageli tekivad meie aurasse avad (nt alkoholi, ravimite tarvitamisega, operatsiooni või emotsionaalse trauma tagajärjel) ning see tekitab eelkõige väsimust ja muudab meid vastuvõtlikumaks negatiivsele energiale. Seleniit pulgaga kindlaid punkte ja tšakraid mõjutades eemaldame negatiivse energia ja energiablokeeringud. Suunates tipu endast eemale, aitame negatiivsel energial kehast väljuda ja kui seejärel suunata tipp enda poole, toome positiivse energia kehasse.

Seleniit rahustab ja lõõgastab ning tasakaalustab emotsioone, parandab otsustusvõimet. Seetõttu kasutatakse Seleniiti sageli meditatsioonis või stressi ja kurbusega võitlemiseks. Mediteerimine muutub Seleniidiga palju hõlpsamaks. Tekib parem arusaam kõiksusest ja meie rollist selles. Seleniidi asetamine südametšakrale aitab vähendada stressi ja ärevust. Mediteerides Seleniidiga kolmanda silma tšakral liigub energia üles kroontšakrasse, hingetähe tšakrasse (meie pea kohal) ja isegi teistesse kõrgematesse tšakratesse. See võimaldab meil sügavalt lõõgastuda ja saada osa oma sisemisest teadlikkusest. Mediteerimine aitab tunda ja kogeda, mida Sinu valitud Seleniidil ja selle vibratsioonil on Sulle pakkuda.

Seleniit on tuntud kui inglite kivi, kuna juhatab inglid meieni ja aitab nendega suhelda. Seleniiti võib lihtsalt hoida käes ja paluda inglitel end kaitsta ja juhatada. Seleniit aitab tuua selgust ja toetab ebameeldivatel koosviibimistel. Parim on Seleniiti esmalt kasutada eraldi ja peale selle energia tunnetamist võib ka teiste kividega kombineerida.

Seleniidi eest hoolitsemine ja kasutuskohad

Seleniit armastab valgust ja päikest. Seetõttu ei tohiks Seleniiti hoida pimedas kohas. Kasutades Seleniiti kodu kaitsjana võiks asetada kivid kodu või toa nelja nurka. Seleniit on isepuhastuv ja ei vaja palju hoolt. Siiski võiks seda vahel käes hoida ja heade sõnadega toetada või asetada mõneks ajaks aknale koos mäekristalli või ametüstiga päikese või kuuvalguse kätte. Seleniit on väga habras ja seda võib kergelt kriimustada. Samuti ei talu Seleniit vett. Isegi ülimalt negatiivsed mõtted võivad Seleniidi purustada või pragusid tekitada. Seleniidi peal ja ümber on hea laadida teisi kristalle ja ehteid.

Hoides Seleniiti padja all, toob see väga selged unenäod ja aitab selle energiat paremini omastada. Kuna Seleniit lõõgastab ja rahustab on see sobiv magamistuppa. Samas tekitab Seleniit lastes turvatunnet ja võiks olla igas lastetoas.

Päritolu: Atlase mäestik, Maroko

Facebook: vaata lisaks!

Vaata ka teisi Seleniidist tooteid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.