fbpx

Väiksed tingshad

20.00

Väiksed tingshad

Kaunilt kõrge kõlaga helikellad ruumide ja aura puhastamiseks, energiate liigutamiseks, meditatsiooni alguse ja lõpu märkimiseks või kristallide puhastamiseks.

Läbimõõt 5,5cm

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Väiksed tingshad

Väiksed tingshad erinevad oma kõrge kõlaga teistest helikelladest. Oma kauni ja harmoonilise heliga on tingshad suurepärased energiate liigutamiseks, ruumide ja aura puhastamiseks, meditatsiooni alguse ja lõpu märkimiseks või hoopis kristallide puhastamiseks. Kaunilt kõlav pikk heli aitab mõtteid puhastada ja valmistuda pikemaks meditatsiooniks.

Tingshade selge kõla eemaldab madalate võngetega negatiivsed energiad. Et teha ruumi uuele elavale energiale, tuleb vana energia eest ära koristada ja seda ongi lihtne teha heli abil. Seetõttu võib neid kasutada näiteks:

  • kolides uude kohta või alustades uuel töökohal – eelmistest elanikest/töötajatest järelejäänud energia puhastamiseks.
  • välja kolides või töölt lahkudes – järgnevate inimeste jaoks ruumi ettevalmistamiseks ja puhastamiseks.
  • peale haigust – enne energiate puhastamist tuleks ka terve tuba/kodu koristada, tuulutada, voodipesud vahetada jne.
  • peale kasutatud asjade ostmist – kõikidel esemetel on eelmise omaniku energia. Tuues asju enda ellu, tuleks need esmalt energeetiliselt puhastada.
  • peale vaidlust – ruumi puhastamiseks ja positiivsete võngete tõstmiseks.
  • aeg-ajalt kodu puhastamiseks – iga kodu/ruum vajab vahel värskendust, kui tunned, et miski lausa häirib, tuleks kindlasti tingshadega ruum läbi kõlistada.

Tingshad sobivad ka kasutamiseks enda energia ja aura parandamiseks. Tingshad maandavad stressi, aitavad vabaneda energiablokeeringutest ja lasevad energial vabalt voolata läbi keha. Selle tulemusel suudame paremini keskenduda, tõstame oma teadvust ja vähendame stressi, depressiooni. Tingshade heli aitab hingamisraskuste, näiteks liigselt pinnapealse hingamise korral.

Ajalooliselt on helikellad olnud kasutusel nii Tiibetis kui paljudes teistes maades erinevate rituaalide ja palvete juures. Antud tingshad on ühendatud värvilise paelaga ja kaunistatud lillemotiiviga. Hoia kahe käega paelast ja löö kellade külgi õrnalt kokku, et kuulda nende kaunist kõla. Energeetilist puhastust tuleks teha, kui oled puhanud ja positiivselt meelestatud. Liigu kelladega läbi terve maja (võid alustada näiteks välisuksest ja liikuda mööda seinaäärt) ja mõtesta puhastuse eesmärk, võid lisada ka palveid, tänusõnu.

Facebook: vaata lisaks!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.