Meist

Kes või mis on Arganest?

Arganest

Kõik sai alguse ühest reisist Marokosse ja ühest kreemipurgist, mis oli nii õrn ja mahe, et tekkis tahtmine end veelgi hellitada. Kuid mis siis tegi selle kreemi nii mõnusaks? See oli midagi uut ja eksootilist – argaaniaõli. Tol ajal ei teatud sellest sugugi nii palju kui hetkel. Uurides argaaniaõli kohta rohkem selgus, et tegemist on puhta kullaga! Tahtsime seda “kulda” ka teistega jagada ning hakkasime argaaniaõliga looduslikke tooteid turustama. Peagi mõistsime, et ikka ise tehtud, on hästi tehtud ehk siis parimat on võimalik pakkuda kui valmistame tooted ise. Nii juhtuski, et hakkasime õlisid ise valmistama. Arganest nimi on meenutus meie ettevõtmise algusest – argaaniaõlist. Nüüdseks on kaubavalikusse lisandunud mitmeid teisi õlisid ja tervendavaid tooteid.

 

Arganest moto – ilu ja tervise tasakaal

Meie jaoks on alati olnud oluline looduslik lähenemisviis. Usume, et imelisel loodusel on nii palju põnevat pakkuda ning kasutades neid ande õigesti on võimalik olla terve ja loomulikult kaunis. Nii nagu õlid, on ka mitmed teised tooted jõudnud meieni justkui iseenesest. Need on tooted, mida me ise esmalt testisime ning seejärel oma valikusse lisasime, sest need on lihtsalt nii head! Iga meie toode täiustab teist. Lisaks ilutoodetele, leiab valiku toidu- ja maitseaineid ning hingele pakuvad kosutust kaunid kristallid. Peale välise ilu ja füüsilise tervise, ei tohiks unustada ka oma hingeilu ja vaimuvärskust. Kaitset, kosutust ja hingerahu pakuvadki meie hoolikalt valitud poolvääriskivid, esikohal neist on Atlase mägedest pärinev inglite kivi seleniit.

 

Meie tootevalikust

Meie tootevalik laieneb pidevalt. Ilutoodetest leiab erinevaid õlisid kui ka näo-, keha- ja vannitooteid. Õlidest on esindatud 5 erinevat kasulikku, tervistavat ja hurmavat õli – argaania-, mandli-, porgandi-, seesami- ja musta köömne õli. Lisandunud on mitmeid tooteid toidugurmaanidele – argaania toiduõli ning erinevad värsked maitseained. Kõik tooted on parabeenide vabad. Õlid on 100% looduslikud ja käsitsi valmistatud autentsel meetodil. Päikselisel Marokol on väga palju pakkuda, seetõttu on ka meie e-poes leiduvad erikujulised seleniidist esemed pärit Atlase mägedest Marokost.

 

arganest map

Toorainest

Kogu tooraine õlide valmistamiseks on pärit hoolikalt valitud Maroko mahetootjatelt. Need pärinevad põhiliselt Edela- ja Kesk-Marokost. Lisaks pakutavad ilutooted on valmistatud naisorganisatsioonide poolt.

 

Jälgi meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis!